نمایشگاه غذا و نوشیدنی دبی

نمایشگاه غذا و نوشیدنی دبی

نمایشگاه Gulfoodبزرگترین نمایشگاه جهان در زمینه غذا و نوشیدنی میباشد. این رویداد از متخصصان F&B از سراسر جهان در طی 5 روزنمایشگاه استقبال میکند. این رویداد تجارت F&B را در میان بیش از 120 کشور دنیا گسترش داد و میزبان 5000 تامین کننده مواد خام و مواد اولیه را برای نمایش طعم ها و آخرین فناوری ها که آینده غذا و نوشیدنی جهان را شکل میدهند، میباشند.

سایت نمایشگاه : www.gulfood.com

نمایشگاه غذا و نوشیدنی دبی، یک نمایشگاه معتبر جهانی در زمینه محصولات غذایی و انواع آشامیدنی ها می باشد که هر ساله در شهر دبی و در مرکز تجارت جهانی برگزار می شود. شما نیز می توانید به عنوان شرکت کننده و یا حتی بازدید کننده در این نمایشگاه حضور یافته و از مزایا آن بهره مند شوید.

ویژگی های نمایشگاه غذا و نوشیدنی دبی

 

یکی از نمایشگاه های بسیار معتبر در سطح جهان، نمایشگاه غذا و آشامیدنی دبی می باشد. این نمایشگاه معمولا هر ساله در فصل زمستان برگزار می گردد و علاقه مندان و تولیدکنندگان بسیاری از سراسر دنیا برای شرکت در این نمایشگاه عازم دبی می شوند. نمایشگاه غذا و نوشیدنی دبی، با نام نمایشگاه غذا و آشامیدنی گلفود شناخته شده است. شما نیز اگر دارنده یک شرکت معتبر و حتی نوپا در زمینه تولید محصولات غذایی و نوشیدنی هستید، می توانید برای افزایش اعتبار شرکت خود، بهبود و گسترش کار، پیدا کردن شرکای تجاری و سرمایه گذاری در این نمایشگاه که در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار می شود، شرکت کرده کنید و جدیدترین محصولات خود را به نمایش بگذارید.

نمایشگاه گول فود دبی

 

محصولات مختلف و بخش های اصلی نمایشگاه، شامل بخش مربوط به نوشیدنی ها، لبنیات، روغن و چربی، غلات و حبوبات، گوشت و مرغ، محصولات سلامت و ارگانیک و غذاهای بین الملل می باشد. تمامی افراد و علاقه مندان می توانند از نمایشگاه غذا و نوشیدنی دبی بازدید کنند. از جمله این افراد شرکت کننده در نمایشگاه می توان به تولیدکنندگان مواد غذایی، رستوران دارها، فروشندگان، واردکنندگان، آشپزها و توزیع کنندگان اشاره کرد. اگر شما هم در رابطه با هر یک از این موارد دارای شرکت و برند هستید، می توانید برای توسعه کار خود و گرفتن سفارش در نمایشگاه غذا دبی شرکت نمایید.

مدت زمان برگزاری نمایشگاه، بسیار کوتاه و معمولا به مدت 2 روز می باشد و تاریخ برگزاری آن در سال 98 در اواخر بهمن ماه است و پیش از آغاز نمایشگاه می توانید برای ثبت نام و اخذ غرفه اختصاصی خود اقدام نمایید. جالب است بدانید در حال حاضر بیش از 120 کشور دنیا هر ساله در این نمایشگاه حضور می یابند و جدیدترین محصولات خود را برای بازدیدکنندگان به نمایش می گذارند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن